Uwaga!
Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

 

COCA LOCA

Zespół powstał jesienią 2004 roku w Łodzi. Wykonuje utwory muzyki latynoskiej, czyli salsa, cha cha, merengue i latin jazz.

 

W składzie zespołu jest ośmiu muzyków, z których sześciu pochodzi z Łodzi a dwóch to Peruwiańczycy wywodzący się z kraju, gdzie salsa jest niezwykle popularna, szczególnie w jego stolicy Limie i porcie Callao. Chimpum! Callao!

Tę pierwszorzędną formację salsową tworzą uznani muzycy, którzy podczas swojej wieloletniej kariery mieli kontakt z rdzenną muzyką latynoską.

Połączyła ich chęć eksperymentowania kubańskimi rytmami, które eksponowane są przez popularne dla tego gatunku muzyki : timbalesy, conga, maracasy, guiro, clave, Instrumentom perkusyjnym towarzyszą równorzędne bas i piano.

Brzmienie formacji dopełnia sekcja dęta, trąbka, saksofon, puzon , aby w ten sposób dodać smaku i usatysfakcjonować wszystkich miłośników i znawców muzyki latynoamerykańskiej w Polsce i Europie.

Pomimo krótkiego czasu istnienia grupy można śmiało powiedzieć, że w każdym występie przekazuje ona publiczności olbrzymi ładunek energii i ciepła.

Coca Loca zaprasza was na muzyczną wycieczkę po Ameryce Łacińskiej grając rytmy takie jak salsa, bolero, guajira, merengue i inne.

Czekamy na Was!