Uwaga!
Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

 

DJ YASMAN

Najlepszy DJ na Waszą imprezę firmową, bankiet i każdy inny event!!!

DJ YasMan to założyciel i członek FORWARD sound system. i zespołu RAGGATTACK z Łodzi. Od 24 lat zakochany w muzyce reggae. Mistrz w wyszukiwaniu ciekawostek muzycznych z całego świata. Specjalizuje się w muzyce latino, gorące rytmy z Meksyku, Kuby, czy też Brazylii nikomu nie pozwolą ustać w miejscu! Ale też na imprezach firmowych gra pełny przekrój przebojów i evergreenów muzyki od lat '50 do muzyki współczesnej: disco, pop, rocka, rock and rolla, czyli wszytko to, co sprawia, że ludzie świetnie bawią się na parkiecie i nie chcą z niego schodzić.

YasMan od czerwca do końca sierpnia 2004 pracował i grał na polskiej trasie z kubańskim zespołem hip-hop – ragga – IMPACTO, a także z Krzysztofem K.A.S.A. Kasowskim. Aktualnie współpracuje z Tonym Juniore BIG (Kuba) i Festa Brasil.

Współpracuje też z innymi artystami reggae oraz grupami muzycznymi wywodzącymi się z kręgów etnicznych

Janusz "YasMan" Kusz jest też organizatorem i promotorem wielu imprez muzycznych, między innymi Festiwalu Muzyki Reggae w Łodzi w maju 2000 i II Dancehall Sound Clashu w Łodzi w 2002r.