Uwaga!
Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

 

K.A.S.A.

Krzysztof " Kasa" Kasowski to wszechstronnie utalentowany artysta.

Jest nie tylko kompozytorem i autorem tekstów (wszystkie utwory na trzech ostatnich płytach są jego autorstwa), ale również producentem muzycznym i aranżerem swoich ostatnich trzech albumów, nawet większość instrumentów na płytach wgrywał sam. Co więcej, jest również bardzo charyzmatycznym artystą estradowym.

W roku 1996 po premierze pierwszego singla z jego debiutanckiego albumu "Reklama" okazało się, że w Polsce wcześniej nie było artysty, który umiałby połączyć nowoczesną, przebojową muzykę z dowcipnymi i inteligentnymi tekstami oraz żywiołowością i ogromną charyzmą na scenie.

KONCERTY

Nie tylko jego płyty są bardzo chętnie słuchane przez ludzi w różnym wieku, ale również jego koncerty cieszą się ogromną i niesłabnącą od lat popularnością.

Od momentu pierwszego występu w sierpniu 1996 roku, K.A.S.A. zagrał ponad 500 koncertów, w tym występował wspólnie z BACKSTREET BOYS podczas ich jedynej trasy koncertowej po Polsce, z PETEREM ANDRE w Warszawskim Colloseum w roku 1996, na wielkiej imprezie BRAVO SUPERSHOW w Hali TORWAR w Warszawie z zespołami KELLY FAMILY, NANA i N'SYNC, jak również z zespołem UNIQUE 2 na ogólnopolskim konkursie DJ - ów w Legnicy w roku 1998 i 2000. Uczestniczył też w tak spektakularnych wydarzeniach jak INWAZJA MOCY 2000, gdzie zagrał obok takich wykonawców jak TEXAS i BRAND NEW HEAVIES, oraz ogólnopolskich koncertach LATO Z RADIEM.

Sława o doskonałych koncertach K.A.S.Y. dotarła aż do Australii – jako jedyny z młodszych artystów polskich został zaproszony na dwa największe koncerty do Adelajdy.

K.A.S.A. JAKO KONFERANSJER

Oprócz koncertów, Krzysztof Kasowski podejmuje się chętnie prowadzenia imprez nawet wówczas, gdy nie bierze w nich udziału jako wykonawca. Wrodzone poczucie humoru, improwizacja, doskonałe wyczucie każdej publiczności oraz doświadczenie to atuty K.A.S.Y. jako konferansjera.

You must install Adobe Flash to view this content.
You must install Adobe Flash to view this content.
You must install Adobe Flash to view this content.