Uwaga!
Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

 

Zespół Coverowy II

W czasach gonitwy za nowoczesnością, kiedy to technika rządzi każdą dziedziną życia, zatracamy się w ciągłym biegu, nie mając dla siebie chwili wytchnienia.

Nie pamiętamy o wczorajszym dniu, a co dopiero o dobrej muzyce sprzed lat...Nasz zespół pragnie więc zaprosić Państwa w podróż do przeszłości, do czasów szalonego rock'n'rolla, do czasów królowania Beatlesow, Rolling Stonesów, Smokie'ów, Dire Straits, Stinga, Czerwonych Gitar i wielu innych wspaniałych wykonawców. Grupa zaprezentuje Państwu muzykę pop-rockową, począwszy od lat 70-tych, do czasów nam współczesnych, w doskonałym brzmieniu wokalnym, instrumentalnym i technicznym.

Wszystko zaczęło się w 1995r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowili połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół . Nie musieli długo czekać, aby przekonać się o słuszności tej decyzji.
Cóż takiego prezentują, czym podbijają serca słuchaczy? Otóż ich sposób jest niesamowicie prosty: odpowiednia dawka rock'n'rolla, reggae, popu, połączona z wyczuciem rytmu, odpowiednimi warunkami głosowymi i odrobiną pasji i serca. Wszystko to sprawia, że można ich słuchać godzinami i fantastycznie bawić się przy ich muzyce. Najlepsze hity ostatnich 30 lat w ich wykonaniu (live!) nabierają nowego wydźwięku, pozostając jednocześnie wierne oryginalnym wersjom.

Do najważniejszych osiągnięć zespołu należą wspólne występy z takimi gwiazdami polskiej sceny, jak:
Perfect, Daab, Varius Manx, De Mono, Piasek, Vox, Skaldowie, Urszula, Ewa Bem, Kayah, Krzysztof Krawczyk, Lady Pank, Maanam, Zbigniew Wodecki, Robert Chojnacki, Trubadurzy, Ryszard Rynkowski, Brathanki ,Big Band Kukli, Jose Torres