Uwaga!
Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

 

Dni Brazylijskie w Centrum Handlowym Arkadia

 

Brazylijskie walentynki w centrum Arkadia. Pięciogodzinna impreza zgromadziła tłumy widzów zaskoczonych tym co działo się na scenie i w pasażach centrum. Wystąpiły grupy Capoeira Liberdade, Sambal i Axe Bahia.


Dni Brazylijskie w Centrum Handlowym King Cross.

 

Brazylijskie walentynki w centrum King Kross. Wystąpiły grupy Axe Bahia i Sambasim.


Premiera perfum z linii Sean John.

Hostessy i hostmani na polskiej premierze nowych perfum z linii Sean John czyli sławnego rappera Puff Diddy (Warszawa).


Bal Mondial Aliance w Hotelu Mariott

Wystąpili Axe Bahia, Capoeira Liberdade i Sambalada.


Promocja marki tytoniowej.

Promocja papierosów LM dla Philip Morris, multikulturowa grupa naszych tancerzy, hostess i hostmanów rozkręcała zabawę i rozgrzewała atmosferę.   


Parada na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie.

Multikulturowa parada wzorowana na brazylijskim sambodromie w Rio de Janeiro, Odbyła się 6 września 2009 z okazji święta ulicy Ząbkowskiej, kilkudziesięcioosobowa grupa perkusistów i tancerek zrobiła olbrzymie wrażenie na widzach.


Starożytny Rzym.

Impreza firmowa w klimacie starożytego Rzymy gdzie szef firmy wciela się w rolę Cezara a nasi afrykańscy tancerze składają mu hołd ludów podbitych. Pracowaliśmy jako podwykonawca dla agencji Paprika.Wyprawa do Brazylii.

Bal brazylijski w hotelu Radisson w Warszawie, wystąpili Axe Bahia i Sambal. Pracowaliśmy jako podwykonawca dla agencji Paprika.


Impreza integracyjna dla firm „Samba - taniec żywiołów”.

Program stworzony wspólnie z naszym partnerem, firmą  Experts Team. Niebanalny pomysł na niezapomnianą imprezę integracyjną. Przygotowanie i realizacja „mini karnawału samby w Rio de Janeiro”.

Więcej informacji o programie teambuldingowym - zobacz!


Targi Stomatologiczne (Poznań).

Pokaz i animacja na stoisku targowym firmy Kol-Dental.


Targi AgroTech w Kielcach.

Kubańskie tancerki i egzotyczne hostessy pracowały dla firmy Inter Handler podczas kieleckich targów rolniczych Agrotech budząc olbrzymie zainteresowanie wystawców, widzów i mediów obecnych na Targach.


Festiwal Piwa Tyskie w Hotelu Intercontinental.

Wielokulturowa grupa naszych Artystów wzięła udziałw dwóch festiwalach Piwa Tyskie, organizowanych dla Kompanii Piwowarskiej przez agencję Paprika. Pierwsza impreza miałą miejsce w Mikołajkach, a drugą w hotelu Intercontinental w Warszawie poprowadził w roli konferansjera nasz brazylijski mistrz capoeiry i aktor Ricardo Marquez .


Festyn Miejski w Mielnie.

Miejska impreza plenerowa w Mielnie z cyklu "Latin Fiesta", czyli wielokulturowy,  pięciogodzinny program adresowany do mieszkańców i turystów. Wystąpili: Los Cabalieros, Axe Bahia, Capoeira Liberdade, Sambal, Coca Loca.


Plaża w Radomiu.

Radomskie mistrzowstwa w piłce plażowej ubarwił pokaz brazylijskiej grupy Axe Bahia rozgrzewając publiczność zmysłową sambą na piasku.


Konferencja firmowa Creation w Poznaniu.

Tropikalny wieczór z kulturą brazylijską, czyli tancerkami samby z zespołu As Belezes do Brasil, perkusistami z grupy Sambalada, i mistrzami capoeiry, dodatkowego smaku dodawał kubański duet wokalny : Omniris Toledo i Antonio Matamoros . Imprezę do rana poprowadził DJ YasMan. 


Premiera nowych modeli aparatów cyfrowych SONY.

Po raz kolejny pracowaliśmy dla firmy Sony przy promocji nowego aparatu fotograficznego. Zaproszeni dziennikarze i dealerzy Sony ćwiczyli swoje umiejętności oraz sprawdzali możliwości aparatu fotografując piękne tancerki z As Belezes do Brasil i brazyliskich mistrzów capoeiry.