Uwaga!
Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

 

O firmie

 

Agencja YasMan Ethno Production od lat specjalizuje się w prezentowaniu na polskim rynku tego co najwartościowsze w kulturach innych krajów.

YasManZajmujemy się głównie produkcją i realizacją pokazów artystycznych, czy to tanecznych, czy muzycznych. Część jest naszym samodzielnym działaniem, ale pracujemy także jako podwykonawcy innych agencji eventowych. Organizujemy i bierzemy udział w koncertach, akcjach promocyjnych, press tourach, eventach, oraz imprezach: PR, estradowych i innych.

Nasza fascynacja muzyką etniczną powoduje, że w prezentowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo wielu atrakcyjnych muzycznie i widowiskowo wykonawców z różnych stron świata. Afryka, Ameryka Środkowa i Południowa, kraje arabskie – oto klimaty, w których czujemy się najlepiej.

Ale nie tylko… w ofercie naszej firmy są też tancerki i tancerze, hostessy, hostmani, statyści filmowi oraz wykonawcy grający repertuar coverowy, jazzowy czy rockowy…

Jesteśmy więc w stanie zaspokoić prawie każde oczekiwania muzyczne!

 

Janusz Kusz
Janusz Kusz - Współwłaściciel